Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Garázs, kocsibeálló felújítási...

Garázs, kocsibeálló felújítási ötletek? Van egy garázsom kb 45 nm, meg egy ferde beállóm hozzá ami 30 nm nagyjából. Ez egy régi 80-as évekbeli tégla szövetkezeti lakás.

Figyelt kérdés
Egy kisebb kocsi fog csak bent állni rajta, súlya kb 1200 kg.A garázs betonozott, de barázdás, poros már, de fontos, hogy nem töredezett, mert fűtve volt a garázs. A beálló ami előtte van az lefelé lejt ott már nagyobb barázdák vannak, egy két helyen repedt a fagy miatt. Ezt szeretném felújítani, hogy szép sima legyen a felülete. Békebeli vastag beton van mindkét rész alatt azt tudom. Nem szívesen törném fel, inkább rádolgoznék. Na de mivel? Olvastam, hogy van kültéri meg beltéri aljzatkiegyenlítő, és akkor sima lesz a felülete.De a lejtőn azt, hogy tudnám kivitezni? Az önterülő aljzatbeton lefolyna az aljára egyből!Vagy használjak estrich betont, és azzal simítsam el a felületét? Bármi hasznos ötlet valakitől, aki már csinált ilyet? Milyen vastagon csináljam az új felületet? Mennyi anyag kell hozzá? Köszönöm a válaszokat.

#garázs #kapubeálló #Aljzatkuegyenlítő
2022. ápr. 8. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a meglévő beton egyébként erős, vastag és jó szerkezetileg csak a felülete csúnya, akkor bérelj egy hétvégére egy betonmarót és egy centit vegyél le belőle.
2022. ápr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem az a hasznos ötletem, hogy ne akard lesimítani a jó kis barázdás betont, nem véletlenül olyanra csinálták meg a ferde beállót.
2022. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!