Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Itt nem szoktak fugazni?

Itt nem szoktak fugazni?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Màr mint csempe talàlkozàsànàl.....


2022. máj. 13. 22:38
A kérdező szavazást indított:
Nem, nem kell
Minden kèppen kell
9 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi a k^rva élet ez a gányolás?
2022. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Milyen gusztustalan gany munka? Ezert penzt nem kert az illeto,ugye??

Kerdezd meg tole,h mert nem hasznal csatps szintezordndszert…..

2022. máj. 14. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez úgy félbehagyott munka.
2022. máj. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Burkoló vagyok, és ez undorító munka, de aki nem burkoló szerintem az is látja.

Egyébként le lehet tenni egy-egy esetben fuga nélkül is a lapokat, de erősen nem ajánlott. Az esetek 99,9%-ban fugàzni kell, a hézagoknàl meg szilózni.

Ez tré munka, ha ezt nálad csináltàk, akkor balhézz össze a frankó kis burkoló "mesterrel" akit hívtál.

2022. máj. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Story:


Kijön megnèzi àrajànlat 3 nap/90.000.

1 nap mèg minden okès. Max annyi hogy nem hozott fúrót.

2.nap nem hozott csempe vagót. Nem baj adtam. Nem hozott keverőt,nem baj adtam. nem hozott vízmèrtèket, nem baj adtam. Nem akart a kàdnak alàdolgozni de ragaszkodtam. bal oldal a csempe 56 cm magas. jobb oldald 60 cm. nem tudta hasznàlni a csempe vàgónkat (ha jól tudom vilàg màrkàs) a kàd vègèn a csempe offos volt, 1 tubus purhab nem volt elèg, 2. nap utàn mondta hogy lesz 4. nap ezèrt 120. mondom 3 napot mondtàl.csütörtökön mondta hogy szombaton is jönnie kell. majd pènteken halasztani akarta 3-4 nappal.... az èlvèdőt hajlította, nem pedig vàgta. mindjàrt dobok kèpet mire is gondolok. Ha após nem lett volna itt mèg nagyobb 💩ban lennènk...

2022. máj. 14. 15:51
 6/6 A kérdező kommentje:

[link]

Ez a sràcè

[link]

ez pedig apósè


A gond az volt hogy após szívműtèt miatt nem dolgozhat màr úgy....

2022. máj. 14. 15:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!