Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Csempe merete?

Csempe merete?

Figyelt kérdés
2,2x2,3 furdoszobaba milyen meretu csempet raknatok ?

2022. máj. 25. 10:21
 1/5 anonim ***** válasza:
70%

Ami neked tetszik....


Láttam már pici fürdőszobában 30x60-as, sőt nagyobb burkolatot is...

2022. máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Ne túl nagy méretűt mert sokat kell vágni és nem néz ki jól lerakva.
2022. máj. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
bármilyet, csak előtte rajtold le a kiosztást, nem fog-e hülyén kinézni
2022. máj. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, amit a 3-as. Én pont ezt csináltam. A mester is örült neki, mert volt benne "díszítősor" is, és a simából is volt két árnyalat. A mintám alapján nem volt kérdés, hogy hogyan csinálja, és nem lett csúnya sem. Nem kellett összevissza vagdosni a csempéket.
2022. máj. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

150x160 as furdobe raktunk 85x28 as csempet.150 es falon 75cm re vagva mindket lap,a 180 as falon pedig 80 ra szabtuk.minden falon egy fuggoleges fuga fut kozepen.nem veszed eszre az 5 cm es elterest.

A 100x78 as wc be pedig 100x33 as kerult.itt egyertelmuen a hatso 78cm es falon vagtuk csak a csempet.

A konyhaba 50x20 as csempe jott ki jol.

Mindharom helyisegbol elenyeszo mennyisegu hulladek maradt a csempekbol.

Parom burkolo,elore kiszamoltuk hova,mekkora csempe jon ki a legjobban es az alapjan valasztottunk burkolatot.

(En itt most kerekitett szamokat irtam,a fuga meretek,es a sarokban egyik csempe a masikra miatti par milis eltereseket nem szamoltam)

2022. máj. 26. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!