Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Matt kocsi festés házilag?

Matt kocsi festés házilag?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mennyire körülményes megújítani egy matt festést egy kocsin? Nem kell tökéletesnek lennie.. ugyanaz a folyamat mint normál esetén csak nincs lakk réteg, fényezés? Nem értek a festéshez, megköszönnöm ha valaki irányt tudna adni vagy felsorolni az alapokat, pl.: hogy mennyit kell bele fektetni és milyen eszközök kellenek. Azt tudom maszkolni kell meg előkészíteni a felületet rendesen, zsírtalanítani és felcsiszolni gondolom. Rendes helyre nem akarom elvinni mert nem érne annyit az egész autó de szeretném ha igényesebb lenne, vannak matrica maradványok és kisebb hibák.

2022. jún. 18. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
2022. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi
2022. jún. 18. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Festékszóró pisztoly, kompresszor mindenképpen kell. Kell lakkozni, csak matt lakkot kell használni. Festékboltban segítenek ezeket az anyagokat kiválasztani. De biztos, hogy nem lesz szép. Lökhárítót már én is festettem, csiszoltam egy csomót, azt hittem tökéletes lesz, de a fedőfestés kihozott minden hibát.
2022. jún. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi, ah ezt nem gondoltam volna, hogy matt lakk.. köszi, lehet érdeklődök egy boltba akkor.
2022. jún. 18. 21:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Otthon a tiszta tér általában hiányzik, a szél amit belehord a festékbe, nagyon rosszul tud kinézni.

Fóliázásra nem gondoltál?

A kérdéses elemeket telibe fóliázni.


[link]

2022. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
lehet elgondolkozom rajta, kicsit utána olvasok.. köszi!
2022. jún. 18. 22:35
 7/7 anonim ***** válasza:

UAZ-t lefújtuk trináttal és parkside festékszóróval, szerintem tök jó lett. Nincs rajta rendszám :D


Az utcai autómat soha nem fújnám az udvarban, festőkamra nélkül siralmas lesz az eredmény.

2022. jún. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!