Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festeni könnyű, vagy hívjak...

Festeni könnyű, vagy hívjak inkább egy festőt?

Figyelt kérdés

Van egy barna lakkozott fa panel a nappalim falán, amit le szeretnék festeni fehérre.

A kérdésem az lenne, hogy ha magam csinálom egyedül, mennyi rá az esély, hogy ronda lesz? Értem ezalatt, hogy mondjuk csíkosra szárad vagy egyéb esztétikai hibája lesz. Mennyire kell ügyesnek lenni ahhoz, hogy egy sima felületet szépen fessek le? Mennyire számít, hogy az ecsetet hogy húzogatom?

Amúgy nő vagyok és még sosem festettem bútort, semmi ilyen tapasztalatom nincs, ezért félek tőle eléggé.


2022. jún. 24. 22:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Elegge szamit, ha azt akarod hogy jo legyen.

Szaki meg vagy lehuz szinten pocsek meloval, vagy jol megkeri az arat.

2022. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nekem nem jelent gondot, sőt kedvtelésből is neki esek néha ennek-annak.

Szerintem fogj neki, ha ronda lesz még mindig ráérsz festőt hívni!

2022. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
ha csíkos fesd le még 1 rétegben
2022. jún. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Nezz utana hogy mennyi az anyag ha le akarod festeni. Ennyit bukhatsz minimum ha elrontod, plusz ha nagyon gaz es pl sokat kell csiszolni vagy nem alapoztad le es kaparni kell az megint plusz penz, azon felul amit a festo ker hogy lefesse neked.


Merlegelj, kerj festotol arajanlatot. Ha draga akkor alj neki magad de szinte biztos nem lesz olyan mintha szakember csinalta volna.

Te tudod mennyire vagy igenyes a hazadra.

2022. jún. 25. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csináld kicsi festőhengerrel
2022. jún. 25. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tökéletesen sima a felület, öntapadós tapéta.
2022. jún. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Burkoló vagyok, nekem könnyű a festés is, az hogy neked könnyű lesz-e én azt nem tudom.
2022. jún. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 NTBS ***** válasza:
Ha jól lecsiszolod és 2 réteggel lefested, nem lesz vele baj.
2022. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Festeni nem túl nehéz, viszont nagyon szépre kifesteni már nehezebb, hogy ne legyen csíkos, foltos, és síma legyen a fal és ne csöpögjön a festék mindenfelé. A plafont mondjuk kicsit nehezebb festeni, de meg lehet oldani. Amúgy az egészben én a falak javítását, csiszolását, előtte ki és bepakolást, meg utána a takarítást nehezebbnek találom.
2022. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs, visszaszívok mindent. Nem olvastam el a megjegyzést, hogy egy panelről van szó. Azt könnyű lefesteni.
2022. jún. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!