Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A konnektorok és villanykapcso...

A konnektorok és villanykapcsolók burkolatait könnyű eltávolítani?

Figyelt kérdés

Szobafestésbe kezdek pár nap múlva és úgy gondoltam, hogy szebben néz ki, ha leszedem a konnektort/kapcsolókat, mielőtt körülötte lefestem. Viszont ciki/nem ciki, de még nem csináltam ilyet.

A konnektorokat elég csak középen kicsavarozni és máris levehető a burkolat?

A kapcsolókat csak le kell pattintani a helyéről? Nem törik le?



2019. okt. 16. 07:47
 1/5 anonim válasza:
100%
Típustól függően változik hogy elég-e a kicsavarni középen és akkor lejön vagy le kell pattintani a helyéről de egyszerű, nem nehéz viszont 1 fontos!! Áramtalanítsd előtte!! Ha kell kapcsold le az egész szobában/ lakásban az áramot!
2019. okt. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
És festés alatt se legyen áram alatt ...
2019. okt. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem értesz hozzá akkor válaszd a könnyebb megoldást. Van ilyen tapadó papirszallag, direkt festeshez használják, azzal leragasztod a kapcsolokat és kész.
2019. okt. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%

Az 1. lépés, hogy lekapcsolod az áramot.

A 2., hogy megnézed, hogy lekapcsoltad e.

A 3., hogy ellenőrzöd, tényleg nincs áram a madzagban.

Ezek után már könnyű le/felszerelni egy kapcsolót.

2019. okt. 16. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Progresszor ***** válasza:
100%
Ha még nem szereltél villanyt/nem is értesz hozzá, vegyél maszkoló szalagot a festékboltban és ragaszd le a kapcsolókat/konnektorokat. Kicsit macerás, de sokkal egyszerűbb mint szerelni vagy utólag a festéket letakarítani.
2019. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!