Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Összesen kb 20 m2 falfelületrő...

Összesen kb 20 m2 falfelületről kellene eltávolítanunk a '70-es '80-as évek csempéjét és az alatta lévő ragasztóanyagot is, hogy újracsempézzünk. Mennyire lesz nehéz feladat, kell-e gép, vagy kézi eszközökkel is válallható? Saját lakás.

Figyelt kérdés
2022. aug. 18. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkoriban maltergombóccal tapasztották fel a csempét. Nagyobbat ráfújsz és leesik.
2022. aug. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Megtudod, amint elkezded!

Csempéhez valószínűleg nem, a "ragasztóanyaghoz" lehet, hogy kell. Tesco-ban az az ocsmány, kb. 20 ezer forintos, bőven jó a feladatra. Elugrasz egy gépért, ha szükségét érzed!

2022. aug. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Minek szeded le? Mi raburkoltuk a 60x60 greslapot. Evek ota ott van,nem esik le. Tapasohid kell ala meg kekfolia.
2022. aug. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 klimaesvillany pont hu ***** válasza:
Nekem panelban pár négyzetcentis darabokban jött le a régi csempe, borzalmas volt. A kis csempedarabok, mint a penge, olyan élesek voltak. Hatalmas szívás volt.
2022. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ugyanaz, mint a 4-es, téglalakásban szedtem szét a fürdőt, oltári szívás, mischungban rakták a kor szokása szerint, és ragaszkodott. A csempe mint a penge, a lábamon elvágta az ütőeret!! Odapattant....

Szerintem kis vésőgép nem árt, de védőszemüveget vegyetek fel!!!!

2022. aug. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!