Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Festés hibák, normális hogy...

Festés hibák, normális hogy ez ilyen lett?

Figyelt kérdés

Festők vannak nálunk és eddig 2 szobát festettek ki. Van "pár" feltűnő hiba szerintem a munkájukban.

Ezek a hibák "normálisnak" mondhatóak és kár rajtuk tipródni, vagy ezért már illene problémázni? Sajnos eddig szinte mindig tapétázva volt minden, meg már marha régen volt bármiféle felújítás, szóval nem is tudom mit szóljak ehhez.

Csatolok képeket:

[link]



2022. aug. 26. 12:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Most kell átmenni rajta a zsiráffal és jó lesz.
2022. aug. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most szólj, különben a legközelebbi festésig így maradna.
2022. aug. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

normális, ha Józsit bíztad meg, aki reggelt felessel kezdi...

szóljál, mert ez igénytelen munka, nem ezért fizetsz

2022. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

bakker ez komoly?


Ennél nagyanyám jobban lefestené.


Hát igen, festőknél kb nagyítóval kell keresni azt, akinek minimális szépérzéke van.

2022. szept. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Visszahívtuk őket és a nagyját javították, de az életkedvem elment az egésztől.

A javításban is sajnos elég hanyagok voltak és szó szerint mellettük kellett állni. Komolyan, már én érzem kellemetlenül magamat, hogy egy elvileg hozzáértő, 20-30 éves tapasztalattal rendelkező ember mellett álljak és mint az óvodást instruáljak, hogy mi hol sz..r és mit felejtett el...

Más szakit meg simán magára hagyok, ránézek 1-2x, aztán úgy is szép munkát végez. Eszembe nem jutott volna, hogy 2 hétig kellene a festők sarkában koslatni és ellenőrizgetni őket állandóan.

2022. szept. 26. 16:30
 6/8 A kérdező kommentje:
Ja és még valami: maradt még 2 helyiség a házban, de azokat már biztos, hogy inkább én glettelem és festem. Így én is tudok dolgozni, maximum tovább fog tartani, mintha ők csinálnák.
2022. szept. 26. 16:32
 7/8 anonim ***** válasza:

mennyit kértek ezért a "munkáért", ha szabad tudni?


A festő általában a legtrógerebb réteg, és ha belegondolsz, ott kell/kéne a legszebb munkát alkotni. na ez a dolog biztos nem találkozik náluk.

2022. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hát kb 10 napot dolgoztak ketten és úgy volt 400 ezer a munkadíj, de ez vidék, falu. Budapesten tudom, hogy 1-2 szobát is drágábban csinálnak meg, itt meg ennyiből kijött majdnem a komplett ház. (De aztán itt is vannak keményebb árak, amikor a villanyszerelő a másfél-két órás munkára bemondja az 50 ezret munkadíjnak...)

Mondjuk eleve nem is ár alapján kerestünk festőt, mert már 10+ éve dolgoztak nálunk és akkor nem volt velük probléma.


Abba már bele sem mentem, hogy még az olyan sarkokat sem sikerült egyenesre megcsinálni, ahol volt élvédő eleve... De már elengedtem, csak felb..szom magamat rajta. Szebb, mint volt, de legközelebb inkább mást hívok, vagy nekiállok én bohóckodni.

2022. szept. 26. 17:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!