Kezdőoldal » Otthon » Barkácsolás » Miért nem sikerült normálisan...

Miért nem sikerült normálisan a festés?

Figyelt kérdés
Adott egy mosógép tető lecsiszoltam rendesen,aztán alapozást is csináltam rá de minden egyes művelet előtt rendesen zsírtalanítás,portalanítás történt.Még az alapozás elég jól is sikerült szép sima felület de mikor neki kezdtem a fedő festésnek ezzel a fajta festékkel [link] piszokul szar lett szemcsés meg minden pedig jó ideig ráztam a palackot.Aztán mérgembe csak egy fém lapra amit találtam minden tisztogatás nélkül rá fújtam azon meg gyönyörű sima felület lett pont mint a gyári festése a mosógép tetőnek.Hogy lehet ez?

2018. júl. 16. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem műanyagból van?
2018. júl. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem mert úgy van megcsinálva,hogy van egy fedél felső rész az egy fémlap meghajtva formára abba teszed belülre az a műanyag ajtó belső részt.Ezen a képen látszik is,hogy van összerakva [link] [link]
2018. júl. 16. 19:15
 3/3 A kérdező kommentje:

Bocsi így már be fog jönni a kép.

[link]

2018. júl. 16. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!