Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Beltéri fa ajtókat lehet...

Beltéri fa ajtókat lehet ecsettel festeni?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok, nem értek hozzá.

Fehér fa beltéri ajtóink vannak a lakásban, kb 12 évesek, eléggé elsárgultak már

Érdemes ilyen “fehérítő géllel” bekenni ami néhány árnyalatot fehérít vagy lefesteni?

Ha lefestem ecsettel nem fog látszani, csíkos maradni?

Elore is koszonom szepen


2022. szept. 21. 17:32
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Lefesthető, de ha nincs gyakorlatod benne, akkor könnyen csíkos lesz. Tudni kell, hogy a festék se túl híg, se túl sűrű ne legyen.

Magát a festéket az üzletben megajánlja neked egy szakképzett eladó.

2022. szept. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ahogy az #1-es írja. Lehetni lehet, de szépre nehéz megcsinálni. Én a kereteket festettem ecsettel, nem sikerült tökéletesen. Minket nem zavar, de van akit idegesítene.
2022. szept. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ecsettel lehet festeni. Nagy tehetség nem kell hozzá.
2022. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem kell hozzá nagy tehetség, de ha nincs gyakorlatod (nm tettél próbát), akkor alighanem csíkos (sűrű a festék) vagy foltos (túl híg a festék) lesz.

Megteheted, hogy a kellő sűrűnek vélt festéket egy sima felületen (nem baj, ha nem fa vagy nem festett darab) kipróbálod. Az ecsetet egyenletesen húzd föl-le, ne ugrálj ide-oda a festendő felületen.

2022. szept. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esetleg kisebb hengerrel próbalkozz
2022. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A hengerezés is jó ötlet és egyenletes takarást eredményez.
2022. szept. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!