Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Otthonfelújítási támogatás...

Otthonfelújítási támogatás úgy hogy én veszem az anyagokat?

Figyelt kérdés

Bocsánat a hülye kérdésért, most szeretnénk beadni de még egy utolsó dolgot szeretnénk gyorsan megcsinálni. Szóval, eddig minden úgy volt, hogy aki csinálta, az hozta az anyagot és tovább számlázta nekem. Viszont, most az utolsó pont olyan, hogy az anyagot én venném. Ennek mi a menete?


Eddig volt a vállalkozói szerződés, a mintát letöltöttem és ugye az lett kitöltve minden esetben, amin szerepelt az anyag és a munkadíj. Ebben az esetben ott csak munkadíj lesz és csak a számlaösszesítőnél lesz ott az anyagköltség számlája?



2022. okt. 10. 14:34
 1/1 Majatom ***** válasza:

Igen, az anyaghoz nem kell szerződés, csak a Te nevedre (vagy a házastársad nevére, ha együttesen nyújtjátok be) szóló számla.


Nekünk is volt mindenféle variáció, olyan is, hogy csak anyagköltség volt pl. a festésre, mert mi csináltuk meg, és simán elfogadták.

2022. okt. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!