Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mellényúlás csempeválasztásnál?

Mellényúlás csempeválasztásnál?

Figyelt kérdés
Fürdőszoba felújítás előtt állunk. Kész koncepcióval mentem a szüleimmel a csempeboltba, de nyilván egyik se tetszett nekik. Így egy béna márványhatású lapot rendeltünk, ami nekem már most nem tetszik. Olcsó és gagyi hatása van (Domino Bonella white). A sötétebbjéből is rendeltünk (Bonella graphite), a kád fölé, de borzalmasan gagyin néz ki. Konkrétan már napok óta nem alszom rendesen, annyira kiábrándító. Ki kellett előre fizetni, de nagyon szeretném, ha módosítanánk a rendelést. Ti mit gondoltok erről a csempéről? Hogyan lehetne a helyzetet megmenteni?

2022. nov. 11. 18:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha eleve nem tetszik, akkor próbáld meg visszacserélni másmilyenre - ha lehet a rendelést módosítani, az a legegyszerübb -, vagy eladni valahol és megvenni azt, ami neked tetszik.


De miért a szüleiddel mentél, egyedül nem vagy képes erre? Meg ha neked más tetszik, miért nem ragaszkodtál ahhoz?

2022. nov. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Az 1-es vagyok: szerintem is igen borzalmasan néz ki mindkét szín, meg eleve az ilyen stílus csak óriási teremben érvényesül, normál méretü lakásban csak nyomasztó lesz.
2022. nov. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nekik lesz ez a fürdő. Egyébként néztem mást helyette, mert ez a márványhatású irány tetszik nekik. Tau ceramica bergamo (ezt írd be), valamint Paradyz Daybreak bianco, esetleg a Cersanit Runway.
2022. nov. 11. 18:23
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mi a probléma? Ha NEKIK ez tetszik, akkor nincs gond, az ö fürdöszobájuk, az ö ízlésük.
2022. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az általad felsoroltak sem igazán jobbak. Ha nekik megfelel, akkor miért akarsz beleszólni?
2022. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Azért, mert undorító. Nincs ezen mit szépíteni. 9800 forintos csempe és még élsimítás sincs rajta. Okádék.
2022. nov. 11. 18:46
 7/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező? Te is ott laksz, vagy mi a probléma?
2022. nov. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Nem a te fürdőd, nekik ez tetszik, ez van. A sajátod majd olyan lesz, amilyenhez te ragaszkodsz.


De nem teljesen értem, velük élsz, vagy mi? Ha igen, akkor már úgysem sokáig. Ez az ő fürdőjük.

2022. nov. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként azért nincs élsimitás, mert ezt egész pontosan egymás mellé kell illeszteni, nincs közte fúga, és így jobban összepasszol.
2022. nov. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Itt nem az a kérdés, hogy én ott lakom vagy sem hanem az, hogy ez egyértelműen szar
2022. nov. 11. 20:13
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!