Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen legyen a tető és a...

Milyen legyen a tető és a külső fal színe?

Figyelt kérdés

Létezik esetleg valamilyen tervező program? Ami nem túl bonyolult és könnyen használható.

Természetes, meleg színekben gondolkodunk. Nekem nagyon tetszik a vörösesbarna tető zöld fallal és vörösesbarna lábazattal, de talán ez túl merész, és nem fogjuk bevállalni. Maradnánk a sima barna tetőnél + világosbarna vagy fehér fal. De a világosbarna már olyan elcsépelt, jó lenne valami mást probálgatni a barna tető mellé.


Előre is köszi a segítséget 😊


2022. nov. 27. 14:38
 1/2 anonim ***** válasza:
68%
Mondjuk kerüljetek körbe egy falut vagy egy város részt és sok példát látsz....
2022. nov. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Előszőr menjetek be a helyi önkormányzatra és kérdezzétek meg a jegyzőt milyent lehet rakni. Ezt a HÉSZ tartalmazza. pl én antikolt cserepet akartam, és azt mondták arra nem kapok használatba vételi engedélyt, de választhatok piros, barna, vagy fekete.

Ha minden jól megy jövőhéten költözök be, szóval nagyon aktuális az infó, legalábbis pannonhalmi régióban. Pár éve megengedték a "foltos" cserepeket, de néhány ház elkészülte után módosították a HÉSZ-t.


Ha megvannak a lehetséges színek, nézelődjetek új építésű utcákba, lakóparokba stb.

2022. nov. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!