Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van egy beázós előtetőm, amit...

Van egy beázós előtetőm, amit újra kéne fedni. A "szakemberekkel" tele a padlás. Hogyan lehet megtanulni a feladatot? A tető rész tiszta, de az épület tetejéhez illetve a falakhoz való csatlakozás nem egyértelmű.

Figyelt kérdés
Elismerem, hogy a feladat nem egyszerű és a tetőfedés is szakma, de sok brigád piszkálta már a tetőt, épp úgy beázik, de már ronda is. Nincs más választás nekem kell csinálni.

2023. febr. 7. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

én is így vagyok. A szomszéd példáját látva, aki szakemberre bízta, aztán az egyik télen leszakadt a hóteher alatt..


Javaslom hogy nézegesd a TikTok tetőfedés lemezzel, vagy a yutub tetőfedő videóit...a legtöbbet ezekből lehet tanulni..ráadásul bemutatják a tévedéseiket is.

2023. febr. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

még annyit, gondolkozz a trapézlemezes fedésen, vagy a cserepes-lemez fedésen.

27 nm előtetőt T18 as lemezzel fedtem be. Majdnem tökéletes. Időbe telt, de megérte.

2023. febr. 7. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%
Én is úgy vagyok a dolgokkal, hogy magam megcsinálom, mert nem akarok másokat hibáztatni a képzetlenségük miatt, holott a legtöbb ilyen esetben én magam is képzetlen vagyok adott feladathoz. Tegyük hozzá: a régi értelemben vett szakmunkás képzés megszűnt, szinte csak fizetős tanfolyamok vannak, ahol többnyire betanított munkásokat képeznek adott feladat elvégzésére.
2023. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg mellékelsz egy fotót lehet több ,jobb tanácsot kapnál .
2023. febr. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kicsit konkrétabb tanácsok kellenének. Csatorna címek, könyv címek, hasonlók
2023. febr. 10. 09:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Írd be a keresőbe:épületádogozás,tetöszerkezetek,födések .....
2023. febr. 11. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!