Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Elég lenne ekkora hely egy...

Elég lenne ekkora hely egy gardrób”szoba” kialakításához?

Figyelt kérdés

Jelenleg a lakásban egymás mellett van a háló, nappali. A kettő közé szeretnék egy gardróbot (jelenlegi fal lebontása, 2 új építése)

Ilyesmi elrendezésre gondolok:

[link]

A nappali felől fix, hogy hova tudna menni a fal, a háló méretén lehet variálni. Ahogy számoltam, 2 métert lehetne rászánni a gardróbra és ebben már benne van a fal is. A linkeltnél nyitottabbra akarom, leginkább akasztós, alul fiók, felül polc, a végén keskeny ajtós rész. Mivel csináltatva lenne úgyis, gondolom megcsinálják 55 cm mélyre is, az szerintem elég. Akkor nagyjából 70 cm folyosó maradna. Ez elég vagy nagyon szűk lenne?


2023. aug. 5. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gardróbnak elég. Ha asztalos csinálja a szekrényt, akkora lesz, amekkorát akarsz. Lehet az egyik oldalon keskenyebb, a másikon mélyebb. Hajtogatós ruháknak nem kell 55-60 cm mély szekrény.

Az viszont más kérdés, hogy szimpla válaszfal van-e most, amit le lehet bontani.

2023. aug. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
74%

55 cm mély kaszniban 50 cm mély fiók van ami ~45 cmt kihúzol, akkor csak 25 cm maradna mögötte.

A kabátok miatt nem árt az 55 cm mélység, de a másik falra 40 cm mély elegendő lenne, ez viszont már inkább csak polcosként használható jól ki.

2023. aug. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A család szerint csak válaszfal (elég vékonyka), de majd egy statikus megmondja biztosra. Vagy ha mégis főfal akkor az új kettő kiválthatja-e.

Fiókoknál arra gondoltam, hogy oldalról is állhatok, és akkor mindegy, hogy csak pár centi marad.

2023. aug. 5. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!