Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Milyen színű legyen a fal?

Milyen színű legyen a fal?

Figyelt kérdés

Újítjuk a konyhát, és itt elakadtam kicsit.

Fehér lesz a konyhabútor vékony arany csíkokkal, világos szürke faerezetes laminált padló, fehér radiátor, fehér csempe (az előző marad fent). Nagyon világos minden. Először arra gondoltam, hogy a fehér falra színes képkereteket teszek, amibe színes konyhai képek kerülnek, de így is nagyon sterilnek tűnik, ezért jött az ötlet, hogy adjunk színt a falnak...de milyet?



jan. 4. 22:44
 1/10 anonim ***** válasza:
60%

[link]


A középső. Mályva azt hiszem, vagy annak árnyalata. Láttam már fehér konyhát fehér fallal, túl steril szerintem.

jan. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arany csíkok vannak a fehér bútorban, ahhoz megy ez a mályva szín (amúgy szép, tetszik).
jan. 4. 23:08
 3/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, az előzőben kérdés lett volna... 🙂
jan. 4. 23:09
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


A bútor

jan. 4. 23:15
 5/10 anonim ***** válasza:
Ez a butor minden, csak nem steril. Ha emellett még beujitasz valami szint, nagyon gyozikes lesz.
jan. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sötétsárga?

Vagy ha merész színeket szeretnél akkor kék

jan. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

#5.

Fehér a bútor körül minden más, így se tűnik túl fehérnek? A padló nem ilyen színű, mint a képen, hanem nagyon világos szürke. Vagy ilyen sokat számít az a vékony arany csík?

jan. 5. 09:35
 8/10 A kérdező kommentje:
#6. A sárga nekem is eszembe jutott, a kék nem, mert az hideg szín.
jan. 5. 09:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem sokat számít a vékony csík. Gondolom azért ez a bútorod mert tetszik, akkor emeled ki ha semleges, neutrális falat festesz hozzá. A kevesebb néha tobb! Ha szép letisztult minden, a butorod kiemelkedik. Ha elkezded a környezetet kiemelni, tenyleg sok lesz. De szeretném hozzatenni hogy ezek idegenek véleményei, ahogy az enyém is. A fontos az, hogy te hogy/hol érzed magad a saját otthonodban. Ne idegenek mondják meg, mi csak tippeket adunk. :)
jan. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Minden tippnek örülök, bár valóban a végső döntés az enyém.

Köszönöm szépen!


Teljesen logikus, amit mondasz. Úgy gondolkodtam, hogy ha minden szinte fehér, túl ,,sterilnek" tűnik majd, de igazatok van, az arany csík valóban kiemeli...

jan. 5. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!