Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van valaki a csoportban aki...

Van valaki a csoportban aki ért a szigeteléshez?PanelTársasház szigetelés. Az én ajtóm mellett van szinte a folyosó ajtó. Nem egyformán csinálták meg a szigetelést.Nem tudom javíttassam e .Megakarnám mutatni annak aki ért hozzá.Valaki?Emailen pl.

Figyelt kérdés
Társasház(panel) szigetelés, felújítás. Közös folyosó tőzeggyapottal.Nem lett egysíkban, aki ért hozzá emailen tudok küldeni képet!

#TársasházPanel#Szigetelés#Tőzeggyapot#Már vakolva#nem lett egysíkban#csoportban SzakembertKeresek
febr. 7. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Tedd ide a fotót!
febr. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Üdv, hova tudom küldeni a fotót ?

Itt hozzászólásban sem üzenetben nem lehet képet küldeni

Esetleg szabad egy email címet kérnem ?

febr. 7. 21:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Képmegosztó oldalra tedd fel, és a linket add meg itt.
febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogyan kell....
febr. 8. 07:22
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


Minden egyértelmű lesz. Feltöltés megkezdése, egyszerre több fotót is kitudsz választani, majd ha megörtént megkapod a linkeket az oldaltól, azt ide be kell másolni. Jobban jársz, ha így teszel, több választ kapsz, mint úgy, hogy mindenkinek egyesével mailben küldöd el, a többség nem szívesen adja ki a mail címét idegeneknek.

febr. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!