Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kaparáson kívül vagy mellett...

Kaparáson kívül vagy mellett nem létezik más módszer arra,hogy a festéket jól letudja szedni az ember a falról,hogy utána festéskor ne váljon le a falról ezzel elrontva a festést?

Figyelt kérdés

febr. 29. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Csiszolhatod is.

Ha bérelsz egy jó csiszológépet azzal hamar le lehet szedni - a kaparásnál hamarabb és a kaparás után amúgy is le kell csiszolni.

A falfestéket nem lehet oldószerrel leszedni, mint a zománcfestéket ha erre gondoltál volna.

febr. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nekem egy ismerősöm azt mondta csiszolással nem fog lejönni mert az csak a felületét csiszkurálja ,kaparni kell.
febr. 29. 23:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg az ismerősödet, hogy mivel kapard és hogyan, hogy gyors legyen és ne kelljen utána lecsiszolni, hogy sima is legyen!

Már hogy a fenébe ne lehetne csiszolni? Jó gép kell hozzá, ezért írtam, hogy bérelj egyet!

[link]

[link]

febr. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

3/


Ismerősöm egyébként szobafestő van csiszológépe elszívóval de azt mondta kaparni is kell.Nekem is van kézi kaparóm de én profi nem vagyok egy kis wc kikészített kaparásban és még az sem lett tökéletes.

febr. 29. 23:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Teljesen jó a csiszolás is,a kaparás macerásabb.
márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5/


Nekem volt olyan mikor csak csiszoltam és úgy nézett ki minden jó elkezdtem festeni aztán szedte felfelé a festékréteget amit előtte meg simára csiszoltam.Azóta parázok ,csak egy hatalmas helységet nagyon kemény lenne lekaparni.

márc. 1. 21:49
 7/8 anonim ***** válasza:
Csiszolás után át kell kenni porfogóval,akkor nem pereg le.Festékboltban segítenek
márc. 2. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

7/


Ezzel sincs gondom mert mindig használok ilyen falfix folyadékot viszont ahogy kenem a festéket hengerrel gondolom a henger kis vákumot kelt így a még fenti festékréteget húzza lefelé szóval hiába csiszolom szarrá ugyan ez történik és elrondítja a falat

márc. 2. 12:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!