Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Ariston Velis Evo vagy Hajdu...

Ariston Velis Evo vagy Hajdu bojler?

Figyelt kérdés

Melyik bojlert vegyem és mekkora tartállyal? Kinek mi a tapasztalata?


Amire kéne:

Mosogatás és zuhanyzás.

Alapesetben csak én használnám, néhe 1-2 vendég pluszban.


Az energiatakarékosság és a minőség fontos szempont, az ára nem annyira fontos.

Melyik felállás a jobb, nagyobb tartály alacsonyabb vízhőfokkal, vagy kisebb tartály magasabb hőfokkal?


Ariston Lydos Hybrid-et ajánlották boltban de olyat biztos nem veszek mert nem látom túl sok értelmét annak, hogy a fűtött beltérből hőszivattyúzak.



márc. 9. 10:31
A kérdező szavazást indított:
Hajdu
Ariston Velis Evo
6 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem az számított, hogy van vezérelt (éjszakai) áram a bojlernek. Mivel eleve Hajdu volt, ugyanerre a márkára cseréltem. Ha nem lett volna külön áram erre, akkor lehet, hogy olyan Aristont vagy Hajdu-t választok, ami bármikor melegít, mikor kell.
márc. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyámnál Ariston van, rendszeresen elromlik. Nálam hajdú, még nem volt vele gond.
márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noren1989 ***** válasza:
Nàlam meg Aristonom van, 6éve hibamentes, tovàbb is okosítottam, nem vezérelt àramról.
márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%

A hybrid ráadásul hangos is beltèrbe. A hagyományos Hajdú nem tekinthető energiatakarèkosnak, de olcsó ès van hozzá alkatrèsz. Minősège viszont romlott.

Az Ariston energiatakarèkosabb, kapsz hozzá mindent.

Talán alternatívkènt mondanám az Elektrolux okosbojlerèt, ami árhoz kèpest több szolgáltatást nyújt, karbantartásmentes, fűtőbetèt bontás nèlkül cserèlhető, teljesítmèny is korlátozható hálózathoz.

márc. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hajdut,mert jobb anyagból van .
márc. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!