Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panellakásban mennyibe kerül...

Panellakásban mennyibe kerül kb egy 32A-es hálózat bővítés? Most 20A van, több lakásnál van 32A. A földszinten az óra.

Figyelt kérdés
Én a 4. Emeleten vettem lakást, de ha a csövezéssel minden oké, lehet hogy könnyű a vezeték csere. A többi lakó áramából gondoltam arra, hogy valószínű könnyen megoldották.
márc. 25. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ elbírja-e a vezeték. Ha nem akkor ki kell cseréltetni. Nem csak a lakáson belüli számít, hanem az is ami a betáptól az óráig megy. Ha azt cserélni kell az szopás lesz. Ha csak a lakásban kell az még vállalható általában, ha rendesen csövekben megy.
márc. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lakástól az óráig értettem azt, hogy csövezve megy.
márc. 25. 19:30
 3/4 anonim ***** válasza:
20 A is megfelelő.
márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem is azt írtam szopásnak, hanem a betáp és az óra közöttit. Ha azt meg kell bolygatni az egész házat áramtalanítani kell. Ha van házban bárki aki home officeban dolgozik, nem fogja ezt megengedni.
márc. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!