Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panel konyha áthelyezése?

Panel konyha áthelyezése?

Figyelt kérdés

Az ingatlan linkje a kommentben.

Megoldható lenne e az, hogy a konyhát a nagyszobába helyezzük át? Ha igen milyen költségekre, milyen felújítási munkálatokra lenne ehhez szükség? Távhős az épület így a tűzhely az villany. Ezzel a felújítással lenne 3 kisszoba és egy nagy konyha.


márc. 31. 23:44
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

kepfeltoltes

.eu/view.php?filename=704IMG_6634.jpeg

márc. 31. 23:45
 2/17 anonim ***** válasza:
76%
Át kéne vezetni hozzá a vízet az egész lakáson meg a szennyvízet is. Ez meg eléggé helyigényes és nehéz szépen megcsinálni.
ápr. 1. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%

Plusz a panelban nagyon hallatszik minden IS, nem biztos hogy a szomszédnak olyan jó lesz ha a nappaliban pihen te meg az edényekkel csörögsz. Ez hosszú távon csak feszkóhoz vezet mindkettőtöknek.


Esetleg mivel nem ugyanolyan helyiségek vannak egymás felett, egy csőrepedés, nyitva maradt csap az ő nappaliját áztatnà.

ápr. 1. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%

Meglehet csinálni, kérdés hogy érdemes e.

Szennyvíz, víz felkene hozzá verni a padlót, a falat vesni kéne, majdnem a fél házat rombolni kéne.

Nincs lehetetlen. Figyelj én a társasház földszintjere tetettem be padló fűtést. Mindenki hülyének nézett hogy nem fog sikerülni. Az ablakon át jött a cement, de sikerült és lett padlófűtesem🤣

Szóval semmi sem lehetetlen, csak pénz legyen hozzá.

ápr. 1. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen, lehet, sőt..csak pénz kérdése...

Én csináltam így konyhaàthelyezést...megemeltem a padlót, a csövek(h-m víz falon kívül), stb...mindenki boldog...


(Tégla ház)

ápr. 1. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Szennyvíz átemelővel a legegyszerűbb megoldani és a padlót sem kell megemelni
ápr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A ráköltendő pénzzel már vennél egy nagyobb lakást.
ápr. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a nagyszoba mellett mi van? Ott nincs másik felszálló cső közelebb?
ápr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van.

Egyik, hogy megemeled a padlószintet és az emelt részben vezeted el a csöveket. Ilyenkor ajtócserére is szükség van. Másik lehetőség, átemelő szivattyú, állmennyezetben.

ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

ez felejtős, a vizet még áviszed, de a csatornát nem tudod. panelban eleve jó magasan van a lefolyócsonk, padlóba amúgy sem süllyeszthetsz semmit, mert van összesen 10 centi VB födém.

Az ablakok előtt kéne körbevinni a csatornát, ott meg radiátorok és fűtéscsövek vannak.

A szennyvízátemelőt pedig felejtsd el, ha nem akarsz a szomszédokkal pereskedni

ápr. 1. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!