Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Konyha áthelyezése?

Konyha áthelyezése?

Figyelt kérdés

A gázzal nem foglalkoznék elektromossal megoldanánk a tűzhelyet.

Viszont a lefolyó és a vizesblokk érdekelne hogy csinálhatjuk e magunk egy palenban ? Kell valami engedély hozzá? Ha szakemberrel végeztetnénk a konyhabútor /hozzá tartozó gépek nélkül milyen költségekkel járhat?


2019. jún. 23. 21:30
 1/8 anonim ***** válasza:
79%

Sokan esnek abba a hibába, hogy beköltözéskor az unatkozó háziasszony kitalálja, hogy mivel "hülye volt az építész", ezért cseréljenek fel minden helyiséget egymással, meg az ajtókat meg a falakat...stb...

Panelben ez azért nem kicsit röhejes.


Persze ki lehet erre dobni pármilliót az ablakon...

...azután meg majd visszacsinálni -szintén pármillióért- ha feljelent az alattad lévő lakó, mert pl. zavarja, hogy a szobájában alvás helyett állandóan azt hallja, hogy a feje felett mosogattok és csörömpöltök az edényekkel....

2019. jún. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dobj föl egy skiccet valami tárhelyre ("most"-->"tervezett"), és linkeld be ide.
2019. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Valahogy tutira megoldható, mert aki megvette a másfél szobás panelomat, totál átalakította az egészet.

A konyha a nappaliba került, a félszoba-fürdőszoba falat és félig lebontotta, hogy ott legyen egy közös ajtó.

Hogy mi lett az eredeti konyha helységből, azt nem tudom, mert a végeredményt már nem láttam.

Számomra ez abszurdnak tűnt, de ezek szerint lehetséges.

Annyit tudok, hogy tartófalat nem lehet bontani.

2019. jún. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk falat bontani. Ez egy klasszikus szokás Sopronban , a hallba viszik át a konyhát így lesz egy kisszobájuk és egy amerikai konyhás nappali. Az edények csörgetését ha az eredeti helyén van is gáz ha lehallatszik, nem tudom milyen szigetelés van ott. Én egyszer sem hallom. Egy hallban szerintem senki nem tvzik-alszik... hogy zavarnánk vele


Igazából a költsége érdekelne jobban mert kivitelezve a lépcsőházunkban már a felénél megtörtént de árra sosem kérdeztünk.


Arról van szó hogy a padlóból kikell vágni egy részt a fürdőszobához - folyosón keresztül a víz bekötése és az elvezetése miatt. Mivel nincs lejtés valami szivattyút építenek be. Legutóbb amit olvastam hogy érdemes a mosógépet is ide helyezni hogy a nagy nyomással kijövő víz átmossa a csöveket.

Nemtudom hogy kell tervrajzot belinkelni.

2019. jún. 25. 10:49
 5/8 anonim ***** válasza:
képfeltöltés.hu
2019. jún. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
2019. jún. 25. 12:59
 7/8 A kérdező kommentje:

[link]


Ez a jó . Bocsi.

2019. jún. 25. 13:02
 8/8 anonim ***** válasza:

"Igazából a költsége érdekelne jobban mert kivitelezve a lépcsőházunkban már a felénél megtörtént de árra sosem kérdeztünk."

Akkor épp itt az ideje...

2019. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!