Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Zsír új bojler vízének fura...

Zsír új bojler vízének fura szaga?

Figyelt kérdés

Felszereltek egy haier márkájú bojlert. Fura, picit égettnek tűnő szaga van a víznek, fürdés közben érezni főleg.

Normális? Ki fog menni belőle?

A réginél nem emlékszem, hogy lett volna ilyen szag.



máj. 22. 21:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszer melegítsed fel 60 fok fölè tartósan a vízhőfokot vagy egy napra. Utána visszaveheted ès remèlhetőleg elmegy.
máj. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy csak át kell öblíteni. Kb 1 órát folyasd a meleg vizet
máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A gyárban megnyomatják,hogy neme enged valahol.Ki nem száritják,lehet hogy 2 éve már a raktárba van .Talán valami kis korrózió gátlót is raknak bele .

Ez elfog tűnni belőle .

máj. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Feltekertem maximumra, aztán leengedtem. Újra feltöltve úgy tűnik, jó lesz.

máj. 26. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen új bojler hátránya hogy ami a gyárban bele került anyag az benne van ki kell járatni belőle. Én amikor felszereltem az új bojlert még beüzemelés előtt feltöltötte simán vizzel és kb a felét ki is engedtem hogy picit kimossa a dzsuvát. Majd felnyomtam max hőfokra hagytam szépen felmelegedni és úgy melegen is engedtem ki belőle jócskán és ez már sokat segített. Akkor még 2-3 napig hagytam max hőfokon, meg persze használtuk, annyi hogy főzésre nem onnan engedtünk vizet, és amikor már nem éreztük a fura szagot akkor lejjebb vettem a hőfokot és ennyi.,
máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!