Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kicserélték az ajtót és az...

Kicserélték az ajtót és az ablakot, de még nem lehet őket becsukni. Reklamáljak? Fa ajtó ablak.

Figyelt kérdés

Állítólag még beállításra várnak, de jelzem most 3-ból kettőt nem lehet becsukni. Az ablak pedig olyan mintha ferde lenne, legalábbis a kétfelé nyíló ablak két belső sarka nincs egy vonalban....


"Kicsit" pipa vagyok a kőművesre és mivel nem értek hozzá, csak bízom benne, hogy az általuk említett beállítás rendbe hozza az amúgy vadiúj ajtókat, ablakokat!


Úgy gondoltam, hogy az ajtóberakás azt jelenti, hogy egyből működik az ajtó, csodálom, hogy 5-ből csak 1-et sikerült úgy felrakni, hogy azt be lehet csukni (persze ez sem tökéletes, de legalább be lehet csukni!). Most meg 5-ből 4 feszül és nem tudom fog-e segíteni az állítgatás, (további kókányolás)?



2012. máj. 14. 22:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
No és persze előre semmit sem fizetünk ki, ez alapszabály!
2012. máj. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!