Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Sok idegeskedéssel jár egy...

Sok idegeskedéssel jár egy lakás felújítása?

Figyelt kérdés
Felújítandó lakás vásárlásában gondolkozom, de a szüleim inkább azt tanácsolják, hogy vegyek olyat, amit már nem nagyon kell alakítani. A hercehurca, a megbízhatatlan mesterek miatt szerintük jobban járnék utóbbival. Anyagilag kb. szerintem ugyanúgy jönnék ki.

2013. jan. 14. 16:35
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Ezekre nem gondoltam volna, köszi szépen!
2013. jan. 14. 22:45
 12/12 anonim ***** válasza:

Nagyon sok idegeskedéssel jár!!

Mi csak a fürdőszobát újítottuk fel, de azt hittem, megőrülök!! Ilyen szakember, olyan szakember, árajánlatok, aztán hol ez nem jött, hol az szúrt el valamit. Valami soha nem stimmelt, mindig volt valami.. Ez tavasszal volt, de most is szerelőt kellett hívni, mert akkor egy másik nem jól csinált meg valamit. Hiába kérik el a pénzt, a munkát nem végzik el 100 %-osra, késve jönnek, sietnek, ha nem értesz hozzá, vagy nő vagy, hülyének néznek, stb.

2013. jan. 15. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!