Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek jó ötlet?

Szerintetek jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szerintetek ha nem szedem le kerékpáromról a mostani festéket és veszek 1 új festéket amivel le szeretném festeni. És ráfújok a mostanival akkor az fog érni valamit? Szóval úgy értem, hogy rajta marad a festék? PL.: Vennék a kormányra 1 feketét. És lefújnám akkor eltakarja a rozsdát és később nem lesz semmi baja? Aztán a villát meg a vázat pl lefújom 1 neon színűvel vagy mit tudom én milyen színűvel akkora az is ott marad? És akkor nem szedem le a mostani festést az rajta marad és ráfestek 1 újjal. Szerintetek jó ötlet? Ott marad rajta a festék vagy leesik vagy vami lesz vele?


Ha nem jó ötlet akkor lécci írjátok már le nkem, hogy hogy kéne lefestenem.



2013. jún. 29. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden festeni kívánt tárgyat először felületkezelésnek vetünk alá, ez otthoni körülmények között a régi réteg csiszolását foglalja magában

Én úgy csináltam hogy csiszolás után rozsdamaróval is átkentem fél napot hagytam állni, utána lepucoltam és ment rá a festék

2013. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Fogsz egy talán 360-as papírt ezt kérdezd meg egy szakértőtől (úgy emlékszem, hogy az enyémet ilyennel csiszoltuk, kell belőle 6-8db) és vizesen végigcsiszolod vele az egész vázat. Ez a minimum.


A gagyi festékeket meg felejtsd el, azok nagyon hamar lekopnak. Nekem is volt ilyen olcsó festékkel fújt vázam és még a hígító is feloldotta ami nem jó jel. Attól is kopott, hogy rátettem a váztáskát. Tiszta piros volt az egész.


Meg nem árt némi hozzáértés sem, mert nagyon el lehet barmolni és akkor csúnya lesz az egész.

2013. jún. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!