Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Laminált padlóról (parkettáról...

Laminált padlóról (parkettáról) mivel lehetne eltávolítani a régen megszáradt diszperziós falfestéket?

Figyelt kérdés

Vettünk egy házat, és a szobákban a szőnyegpadló alatt (nincs leragasztva, csak leterítve) laminált parketta van. Az előző tulaj azért terítette le, mert a festéskor diszperziós falfesték csöpögött le - illetve azért nem védte a padlót, mert szőnyeget akart rá :)


Ha jól tudom, ez a festék vízalapú, de nem tudom, hogy évek után felmosható-e? A foltok felkaparászása sem az érdes, erezett felület miatt, sem a mennyiség és a szobák mérete miatt nem megoldható. Köszönöm a válaszokat.



2013. szept. 30. 22:17
 1/2 Ágh Ferenc ***** válasza:
Nyugodtan foghatsz egy nem túl vizes rongyot és az összes türelmedet, ezután kitartóan, nem erőből törölgetheted a foltokat, fel fog jönni! Arra vigyázz, hogy az illesztéseknél ne kerüljön sok víz a hézagokba, mert a laminált padló nem szereti a lucskos felmosást!
2013. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nedves rongyot ráhelyezve átázik és egy mozdulattal feltörölhető.

...türelemjáték :)

Igaza van az előttem szólónak, ne áztasd, csak éppen alig nedves legyen a rongy ;)

2013. nov. 2. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!