Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kolesz szobát szeretnénk...

Kolesz szobát szeretnénk kifesteni, kb 3x6 méterest. Az én ötletem lenne Sötét kék, és Sötét zöld, de akkor a két kisebb fal milyen legyen, csatlakozást hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Egyáltalán legyen 2 színű?Zöldet akarok, nos?Segítsetek.

2013. okt. 4. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A legridegebb 2 színt választottad.Gratulálok .A másik 2

sötétbarna ,illetve fekete legyen.

Ez már egyenlő lesz egy hullaházzal .

2013. okt. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
most mért?? a sötét zöld egy szép szín és a kék illik is hozzá, szép lesz úgy szerintem :D
2013. okt. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Borzalmas színek nagy felületen, ráadásul hidegérzetet keltenek. Ha nem tudsz szépen snejdolni, akkor vár fél napot a száradással, majd tézával ragaszd le finoman a sarkokat, festés után nem sokkal húzd le.
2013. okt. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem inkább legyen narancsszínű vagy banán. Ez a 2 marha, rosszul fog mutatni! Nem illik egyáltalán egymáshoz. Inkább most menjen el a kedved mint mikor már kész és festheted újra...
2013. okt. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A szomszéd szoba sötét kék, és marha jó...A Sötét, de nem nagyon sötét zöld meg másoknak is tetszene.de azért kösz.

Akkor azt mondjátok hogy hogy csináljam a csatlakozást?

2013. okt. 6. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!