Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Mennyire jók az elektromos...

Mennyire jók az elektromos festékszórók?

Figyelt kérdés
Hobbi szinten festek legtöbbször veterán motorok alkatrészeit két komponensű festékkel, az elektromos festékszóró pisztolyok (nem a teleshoppos) mennyire jók, mennyire csinálnak szép munkát, kompresszorra nem szeretnék beruházni ezért ilyenben gondolkodtam, megéri megvenni?

2013. nov. 17. 16:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom...az összes festő ismerősöm kompresszorost használ...Egyet biztosan mondhatok, a teleshopos bóvlikat felejtsd el.
2013. nov. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én vettem egyet, de csak pénzkidobás volt, mert nem ér semmit se.

A legolcsóbb kompresszoros festékszóróval sokkal gyorsabban és sokkal szebben lehet festeni.


Ha nem hígítom fel eléggé akkor nem szór rendesen és gyakran eldugul. Ha pedig annyira hígítom, hogy rendesen szórjon akkor borzalmas vele dolgozni (megfolyik, nem takar rendesen).

A 8000Ft teljes mértékben pénzkidobás volt érte.

2013. nov. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vicc kategória
2013. nov. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
akkor jó,akkor inkább beruházok egy kompresszorra, egyébként nekem is voltak kételyeim ezze lkapcsolatban
2013. nov. 17. 17:25
 5/5 hasan sas válasza:
ezek a festékszorók arra jók ha a szádba veszed a festéket és köpködöd kb tovább jutsz nem porlaszt rendesen stb gyenge motor,ismerős vett p zoomot hihetetlen festőként mondtam neki ne vegyen de arra jó volt,hogy nevessünk,azon kivül mire kell, falfestés wagner,zománc kompresszor pisztoly 4és 5 bar között fujsz,azonkivül a kompresszort még 1000 dologra tudod használni
2013. dec. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!