Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Debreceni panellakásban ki...

Debreceni panellakásban ki tudom vetetni az egyik radiátort úgy, hogy csak a felszálló cső marad meg?

Figyelt kérdés
Ha ki is veszik a hőszolgáltató emberei, akkor csökkentik a fűtésszámlát? Vagyis ha egy radiátorral kevesebb van, de az alapterület nem változik.

2013. dec. 9. 00:38
 1/6 anonim ***** válasza:

bocsi,de ez a kérdés olyan lett, mintha egy szőke nő írta volna,

-mi honnan tudhatnánk,hogy a ti szolgáltatótok mit fog nektek erre az ötletre mondani,

-olyanokat lehetne csak írni,hogy pl nálunk ezt nem lehetne,vagy szerintem nem mennek ebbe bele,de lehet,hogy mégis

2013. dec. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom: ha az egyik szobában nincs fűtés, akkor a környező szobákat jobban kell fűteni, ha elég meleget akarsz.
2013. dec. 9. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Mi a konyhában levetettük, levágták és a csövet összekötötték az alsó végével mert az áramlásnak meg kell maradnia. 7000ft volt, engedélyt kell kérni a közös képviselőtől, és írni a hőszolgáltatónak, ők küldik ki az embereket. 15 perces munka.

Mért fűtésünk van ott mindig el volt zárva így nem tudom spórolás szempontból milyen.

2013. dec. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem szőke nő írta ki és igen, egy ilyen korrekt válaszra vártam, egy tapasztalatra. Köszönöm az előttem szólónak, így már érdemes elindulni, ha volt már erre precedens.
2013. dec. 9. 08:24
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen hülyeség ez a hozzáállás!!


A házba bejövő hőt kell kifizetni, és szétosztani lakásonként.

Vagy azt várod el, hogy a körülötted lévők fizessék ki a te lakásod fűtését is??!!

Okos!

2013. dec. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem, saroklakás vagyunk. Nem vagyok kisebbségi, csak lassan hátrányos helyzetű. De a lényeg: egy radiátor útban van. De ha már kiszedetjük, annyival kevesebb hőt kapunk. A semmi után meg nem fizetek.
2013. dec. 9. 22:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!