Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőkádamat felújítani...

Fürdőkádamat felújítani szeretném hogyan?

Figyelt kérdés
15-20 éves a fürdő nem a legmodernebb de nem is az az igazi régi ,hogy tudom a kádam kicsit rendbe rakni?körülötte a szilikon is elfáradt penészes most azt vakarom ujjra kinyomom . a kádat ha zománc festékkel lekenem az jó lesz?

2014. jan. 22. 14:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Van külön errevaló festék.
2014. jan. 22. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mi kihívtunk egy erre szakosodott szakembert. Igaz, hogy 15,000 Ft-ba került, de egy óra alatt megcsinálta, és két év garanciát vállal érte. Olyan lett, minha új lenne a kád. Ha én estem volna neki, biztos többet pepecselek vele, és a végeredmény is kétes (csíkos, egyenetlen réteg, stb.)
2014. jan. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Magadnak semmiképp ne csináld meg, mert ez nem egy faajtó. A sima zománc meleg vízre egy hét alatt leszedi az egészet még akkor is ha jól becsiszoltad és 100%-osan kizsírtalanítottad. Raadásul hamar be is sárgul.
2014. jan. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szilóval történő kinyomás helyett inkább az utólagos kádszegély beépítését javaslom, az nem fog penészedni.
2014. jan. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha a zománc felújítására gondolsz, azt nem éri meg csinálni. Az új réteg eléggé puha lesz és 1 -2 év alatt tönkre megy. Kár a pénzért.
2014. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem akkor hagyom illetve hivok olyat aki ujjra zománcozza
2014. jan. 22. 21:15
 7/11 anonim ***** válasza:
Mielőtt hívod a zománcozót, azért nézz körbe más fórumokon is, hátha sikerül olyanokat találnod, akik már zománcoztattak kádat. Vagy kérj olyan régi referenciákat, amik már elmúltak 1 évesek.
2014. jan. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem a férjem kente le a kádunkat mikor új házba költöztünk! Van egy két komponensű festék direkt erre a célra. Szép volt, jó volt (pici megfolyás volt benne, de nem feltűnő)...eltelt 13év, megcsúnyult. Mivel nem volt olyan hűű, de klassz csinálni, ezért úgy döntöttünk tavaly előtt nyáron, hogy most szakembert hívunk. Olyan 15ezer körül fizettünk, ugyanolyan festéket használt, mint mi anno csak ő nem kente rá az egészet. De én megbántam, hogy nem mi csináltuk, az 100x jobb volt. Még csak bő 1 éve van kész, de már vannak hibái :(
2014. jan. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8/8 igen én is erre gondolok hogy megcsinálom majd én
2014. jan. 25. 19:55
 10/11 A kérdező kommentje:
esetleg hogy melyik ez a festék tudná valaki linkelni?
2014. jan. 25. 19:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!