Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fűtésszerelők, linlelnétek be...

Józsi21 kérdése:

Fűtésszerelők, linlelnétek be szilárd tüzelésű, osztós nyitott központi fűtés tervrajzát?

Figyelt kérdés
Mi az ami feltétlen kell,mi az ami később is beépíthető,felszerelhető?Előre is köszönöm!
2014. febr. 3. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:

A tervek tudtommal a tervezők szellemi termékei, annak minden ódiumával.

Nézz körül a neten, elvi rajzokat találhatsz.

2014. febr. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát Józsi....először is ne várd, hogy valaki belinkeljen neked tervrajzot. Aki ebből él az nem ad ki ilyen információt. És ami feltétlenül kell: az egy komoly gépész aki megcsinálja és ki is kell fizetni neki, ha nem akarsz problémát belőle.
2014. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Első:"A tervek tudtommal a tervezők szellemi termékei, annak minden ódiumával."-igen,ezért kell 2 év után saját magamnak újraépítenem a fűtésrendszeremet.

"...elvi rajzokat találhatsz."-erre gondoltam.

Cristos "kell: az egy komoly gépész aki megcsinálja és ki is kell fizetni neki," megtörtént 2 éve. "ha nem akarsz problémát belőle."-Csak az lett.

Nem azt kértem hogy tervezzétek meg a házam fűtését,csak az interneten fellelhető rajzokból mutassatok egyet kettőt.Igen a gugli az én barátom is,csakhogy egy hozzáértő jobban átlátja,tudja,hogy hol keresse.

Remélem értitek.Azért köszönöm a válaszaitokat!

2014. febr. 4. 10:02
 4/4 Bereczk Jénos ***** válasza:

Minden tervező, szakértő, szerelő, stb. el van látva mindenféle tudománnyal, ahol az utolsó tétel a számla kitöltése!!!! Én 50 évvel ezelőtt csináltam fűtést, én a pénzzel kezdtem, mert ebből volt a legkevesebb! Kutattam a leírásokat, számításokat, aztán egy ezermesterben megtaláltam a megoldást,

" minden csőnek lejteni kell valamerre, akkor nem lesz levegős"! Az egyik megkért, csináljak neki fűtést, elvállaltam, akkor nem az enyémen tanulom a szakmát! Lejtettem mindent, az utolsó az alsó visszatérő a kazán felé emelkedett, aki látta fogta a fejét, ez minden szakmával ellentétes, vagyis rossz!!!! Ma is kifogástalanul működik, mert nem levegős!!

Fogjál egy kockás papírt, Te is lehetsz tervező, csak ha nős vagy, a plafonhoz képest, a lejtős cső randa lehet, ezt onnan tudom, hogy meghívott egy hölgy, szakértsem a férje által készített fűtést!!!

Vittem egy csalós vízmértéket, a plafonhoz tettem, nézze meg a plafon arra lejt, ezért látja , hogy a cső rossz!!! A házat a hölgy apja építette, találkoztunk, megmérte Ő is, neki vízszintes a plafon! látja ez a különbség a két szakma között, már megnyugtattam a hölgyet, többet nem problémázott vele!!!!!!

2023. jan. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!