Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Kinek mi a véleménye a linóleu...

Kinek mi a véleménye a linóleum padlóról?

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 13:18
 1/10 anonim válasza:
35%
Én egy éve szedtem fel mamám konyhájábó felújítás alatt 3 réteget cirka 4 nap kellett hozzá. Le volt ragasztva egy kék színű, aztán az nem tetszett neki azon volt egy réted barna mintás és erre egy "modern" csempe mintásat rakatott le úgy 15 éve, szerintem undorító. Iroda konyhába esetleg vagy valami intézménybe elmegy, de szerintem igénytelen. Olyan helyre ahova mind1 mi van lerakva oda jó, de szerintem takarítani is undorító, a meg véletlen valahol felszakad, bláááá...mi felszedtük mindet aztán kiburkoltunk csempével. A tapétáról hasonló a véleményem.
2014. febr. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően nics vele baj, sőt vannak egész szép darabok is. Takarítani ugyanolyan könnyű, mint a járólapot. Ráadásul sokkal jobban szigetel, mint a járólap, nem kopog rajt a papucs, cipő sarka. A tapétát én sem szeretem, akárcsak az első válaszoló, de szerintem a linóleummal semmi gond nincs, ha igényesen van lerakva.
2014. febr. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

Nekem tetszenek a mostanában egyre jobban terjedő modulos PVC padlók. Könnyedén lerakható és sérülés esetén jóval egyszerűbb kicserélni a sérült elemet, mint a laminált padlónál.


http://www.youtube.com/watch?v=sP3KcifdZyc

2014. febr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Az a baj, hogy a normálisabb linóleumok van hogy drágábbak, mint a járólapok. Nekem egyébként olyan természet ellenes a linóleum, már az anyagából adódóan is. Na meg ami még probléma, hogy utána nemnagyon kell átrendezgetni a konyhát/szobát. Legalábbis itt nagyon meglátszottak a bútorok mikor kipakoltunk, "belenyomódott" a linóba, meg el is szineződött pár év után. Az viszont tényleg jó, hogy az újabb fajtákat könnyű cserélni ha valami gebasz van. De a csempét is ugyanúgy lehet ha véletlen felpattan csak úgy kell venni, hogy maradjon tartalék, bár itt még nem volt gond vele. Tényleg a kérdés, hogy ki hova akarja. Itt mondjuk alattunk nem laknak, meg van szőnyeg is letéve a konyhába, fürdőbe. Nekem ami még amúgy tetszik és kicsit bánom hogy nem olyan lett az a vízállós laminált padló a fürdőbe, az olyan szép tud lenni. első voltam.
2014. febr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem linóleum van a konyhában és az előszobában, semmi gond vele, remekül tisztítható és jobban szigetel mint a járólap. Direkt a gyerek miatt választottam. Akkor igénytelen, ha igénytelenül van lerakva. Sajnos a színválaszték eléggé behatárolt.
2014. febr. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A ház amit megyünk megnézni valószínűleg teljes egészében linóleum. A konyhában/közlekedőben járólap mintás. Ez még nem is vészes. Bár igazán élőben fogom majd megtapasztalni. Viszont a szobák is azok, ha jól látom a képeken. Laminált padló mintásak. Egyelőre nem tudok ezzel mit kezdeni. Nem tudom, hogy felszedjük-e ha úgy alakul, mert azért nem kevés pénz egy egész lakást lekövezni/padlózni.
2014. febr. 21. 11:29
 7/10 anonim válasza:
Egy ház választásánál azért ne ez legyen a fő szempont:) azt később bármikor ki tudjátok cserélni ha zavar titeket, egyenlőre meg max raktok rá szőnyeget ha zavar.
2014. febr. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 gebasz1 ***** válasza:
23%
Nem javaslom sehova szénhidrogének párolognak ki belőle,rákeltő szar,olyan mint a laminált padló .Járólapban is kapsz olcsót főleg ha nem nagy négyzetméteröl van szó a nagyobb csempe centrumoknál a kimaradt 5-10 nm akciósan szokták adni
2014. febr. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
ha nem gereblyével takarítod, nem szakad fel ;)
2014. febr. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Dudok Andrásné ***** válasza:
60 éves vagyok, 2-3 lakás tulajdonosa, 4 gyerek 2unoka.Felújitás stb.Ha olyan a mintálya, ami tetszik én jónak tartom. Épp azért drágák,mert időtálló,meleg,jól kezelhető,mosható.Rgy szobára való mindegy mit veszel 50-60 ezer ft.Tudom évek óta csinálunk valamit a lakásba.Nekem a fiúk szobájában az van,de ujra tennék ilyet!!Láttam nemrég szép padló mintásat.A szőnyegpadlót mindenhol kidobtam, de nem is bántam meg.Kitaposódik és azon is meglátszik a szék nyoma.A kövön minden csúszik és hideg, kopog,törik.Azzal van a konyhám,étkezőm, de 5 kö van már lepattanva.Szóval az egész konyhát kikellene bontani,mert mindegyiken van valaminek a lába.Pedig drága nagy lapok.SZÓVAN LINÓ párti vagyok a sok tapasztalat után.
2014. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!