Kezdőoldal » Otthon » Kert » Tapasztalatokat várnék a...

Tapasztalatokat várnék a Starkl kertészet áruiról, kinek milyen véleménye van, aki ismeri?

Figyelt kérdés
2014. febr. 4. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Általánosságot nem lehet mondani, mert elég sok termelőtől vásárolják össze a kínálatukat. Általában egy bizonyos minőségre törekednek, de nem mindig jön össze. (Viszont a reklamációkat nem sunnyogják el, hanem kártalanítanak, korrektek.)

Mondjuk, a helyi kertészetben harmadáért megveszed ugyanazt.

2014. febr. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én csak akkor rendeltem tőlük, amikor 10 km-es körzetben nem találtam olyan kertészetet ami az adott növényt kínálta volna. Egyébként szerintem is kicsit drága, dehát a marketing elemészti a felárat.
2014. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tibcsi70 válasza:
Azt nem szabad elfelejteni, hogy zsákbamacskát veszel.Hiába a photoshopos, idealizált színes fényképek, ha nem látod mit küldenek, csak ha kibontottad.Tényleg csak akkor érdemes rendelni, ha nem találsz a közeli kertészetekben ugyanazt.Én kertész vagyok,sokszor láttam már a katalógusukat, de nem nagyon van olyan dolog, egy két kivétellel, amit ne kapnál meg személyesen máshol.
2014. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ezek megerősítettek abban,hogy csak a kertészetükben nézek szét (Szombathelyen),meg hát akkor máshol is.A weboldalukat inkább csak ötletbörzének jó használni....
2014. febr. 4. 22:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt, hogy webshopból rendeltem bizonyos szőlőfajtát, mert elfogytak a kertészetekből és amit kaptam az botanikailag nem felelt meg a paramétereknek. Legalábbis az ízköz távolságoknak legalább 3x hosszabbaknak kellett volna lenniük. Mindenesetre elültettem, de biztos vagyok benne, hogy csak adtak valamit, mert már nekik sem volt az amit szerettem volna. Bár egy komolyabb cég talán ezt nem teszi meg, jobb személyesen választani. Amikor meg személyesen beszélgetsz a kertésszel és tanácsokat tud adni az még jobb - legyen az akármilyen kis városszéli vállalkozás.
2014. febr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Párszor vásároltam már tőlük. Egyedül a vadszőlő és a goji bogyó maradt meg. A többinek annyi (cseresznyefa, eukaliptusz bokor, eper meg valami kis kék gyümölcs)
2014. febr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Érdemes elolvasni az apróbetűst. Mert lehet, hogy a képen egy jól kifejlett 2 méteres fát látsz, de amit kapsz az a leírásban szereplő 60 centis kis bot.
2014. febr. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!