Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szerintetek ez összesen...

Szerintetek ez összesen mennyiből jön ki?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A telkünkön 2 ház van, azaz egy családi ház a másik pedig csak egy nagy szoba méretű ház, padlàssal, teletömve lim-lomokkal. Ebből csinálnánk nekem nyári szünetbe egy saját külön álló 'szobát', mert jelenleg anyumék szobáján kell átmennem mindig. Így megkaphatnák a jelenlegi szobámat és nekem is lenne egy saját "zónám". Le van betonozva, csak padlózni kellene és festeni, na meg az emeletet megcsinálni. Áram nincs benne. Szóval még azt is meg kell csináltatni. Alapjaiba szerintetek ez mennyibe jönne ki és az emeletet hogy oldanátok meg? :)


2014. febr. 21. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Az emelet kb 500, a kacsaláb alá másik 500. Ha ezekre a marhaságokra mégsem lenne szükséged, akkor a padló+festés+villanyszerelés 200-ból kijön.
2014. febr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz azon hogy emelet? A különálló ház padlását szeretnéd lakótérré alakítani hogy kétszintes legyen?
2014. febr. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
igen
2014. márc. 14. 16:19
 4/4 anonim ***** válasza:

NAgyon sok mindentől függ.

Pl. a padlásra belülről vagy kívülről lehet-e feljutni?

Megfelelő-e a födém? Milyen padlót lehet/szeretnél fentre?

Fűtésre én azt csinálnám hogy elektromos radiátort vennék. Viszonylag olcsó és nagyon gazdaságos az üzemeltetése, továbbá áramot úgyis mindenképpen oda kell vezetni, de akkor legalább gázzal nem kell vesződni.

Tényleg a részletektől függően néhány százezertől (2-3 biztosan) felmehet 1 millióig is.

2014. márc. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!