Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Panellakásba az utcára "néző"...

Panellakásba az utcára "néző" falaknál megéri belülről is polisztirol lapot feltenni?

Figyelt kérdés
Sajnos még nincs a házon külső hőszigetelés (nem is nagyon lesz, ahogy a szövetkezetet ismerem...), ezért gondoltam hogy talán érdemes lenne feltenni (nyáron meg lehet gyulladni a lakásban, télen meg evidens hogy minél melegebbet szeretne az ember :)
2014. ápr. 15. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemérdemes! Eleve 10 cm alatt semmit nem ér a szigetelés így már sokat elvenne a szobából és ha egy falat le is ragasztasz a széleinél alatta felette mellette ott marad a hőhíd a falban. Szerintem felesleges kiadás. Inkább egy klímára ruházz be és a nyári gondod megoldódott a téli meg csak nem olyan vészes:)
2014. ápr. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, klímát még ha én szeretnék is nem valószínű hogy lesz (a család többi tagja nem bírja). Addig meg majd mehet a ventilátor a szobában 0-24 :)
2014. ápr. 16. 06:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyáron kifejezetten ront a dolgon, mert a bejövő meleg levegőt a lehőszigetelt hőtároló tömeg nem hűti vissza. Télen meg páraterjedés miatt aggályos.
2014. ápr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Belső oldalon tilos szigetelni! A falad sokkal jobban le fog hűlni télen, és rohadtul be fogsz penészedni.
2014. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!