Kezdőoldal » Otthon » Kert » Délre néző 3. emeleti fedetlen...

Délre néző 3. emeleti fedetlen erkélyre mit lehet ültetni, ami birja az időjárási viszonyokat, erős napfényt?

Figyelt kérdés
Most költöztem ide, és feltünt, hogy tavaly sem láttam az erkélyeken semmi zöldet, vagy virágot. Valóban nem birnák el a tűző napfényt, és egyéb időjárási viszonyokat, merthogy nincs sem oldala, sem teteje az erkélynek. Nekem igy túl kopár. Segitsetek, mit ültethetek oda?
2014. márc. 19. 13:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Mediterran novenyek, citrus peldaul. Vagy probald ki a csodatolcsert, az is szereti a napot. Esetleg paradicsom, isteni finom lesz :)
2014. márc. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Napraforgót (viccen kívül, nekem pár éve két nagy cserépben nőnek az erkélyen)
2014. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedvesek vagytok, még annyit segitsetek, hogy a paradicsom és a napraforgó magja vagy palántája beszerzésekor valamilyen speciális, különlegeset kérjek? Vagy bármilyen jó?
2014. márc. 19. 14:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Paradicsombol olyat kerj, ami aproszemu, nem tul nagy. Mas nincs :) ja es a paradicsom sok vizet szeret!
2014. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Napraforgót magról ültesd, ilyenkor minden bolt tele van mindenféle virágmaggal, én valami Lidl/Tesco/Interspar-ban vettem. Ha jól emléxem áprilisban kell vetni, de tudom, hogy elsőre majd egy hónapot késtem vele mégis méteresek lettek júliusra.
2014. márc. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A sivatagi rózsa(Rózsameténg)

[link]

Kukacvirág(Porcsin rózsa)

[link]

Záporvirág

[link]

És a muskátlik is kifejezetten bírják a a napot.Nálunk a kertben egész nap süt a nap reggeltől-estig és ezek kibírták.

2014. márc. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segitségeteket! :) Ha még valami eszetekbe jút irjatok!
2014. márc. 24. 00:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!