Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Laminált padló egy panel...

Laminált padló egy panel lakás előszobájában? Átok lenne?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nálunk az van, én szeretem. Szüleimnél csempepadló van, nah az átok.
2014. máj. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Azért gondoltunk erre, mert melegebb érzetet ad és azért annyi piszok nem kerül be, mint egy családi házba.
2014. máj. 8. 13:57
 3/14 anonim ***** válasza:
Nálunk laminált padló van, és nem szeretjük, mert a cipők nagy része nyomot hagy rajta, ami egyébként könnyen letakarítható, pl. egy olyan strandpapuccsal dörgölve, ami kivételesen nem hagy nyomot rajta, de mégis nagyon bosszantó. Meg gondolom így jobban is kopnak rajta a cipők :S
2014. máj. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem. Jó ötlet, csak a mínőségre kell agyon odafigyelned, mert a 6-7mm gagyiknál van csak ez a cipős cirkusz mint az előttem szóló írja. Tehát jó minőséget kell venned: minimum 8-9 mm-t.

Nagyon mutatós egyébként.

2014. máj. 8. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Lehet merészség, de fehér tölgyet szeretnék színben :) A lakásba érkezéskor meg egyből cipőlevétel van, így remélem probkléma sem lesz nagyon, csak azon az 1 méteren :)
2014. máj. 8. 14:41
 6/14 Ágh Ferenc ***** válasza:
Akkor minimum egy porfogót iktassatok be, mert ha azon az egy méteren is esik hiba, pont annyira fog idegesíteni, mint bárhol! Nem lesz ráadásul mindig totál száraz a cipőd!
2014. máj. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Húha, ha ráadásul ilyen világos színűt választasz, az az egy méteres rész hamar be fog feketedni :S Vegyél oda mindenképp majd valami szőnyeget, amin jártok cipőben. Meg nem kötekedni szeretnék, de nekem kicsit életszerűtlen, hogy az előszobának csak az első egy méterén jártok cipőben. Az oké, hogy a hálószobáig már jó eséllyel leveszitek, de ahogy veszitek télen a kabátot, stb., azért beljebb is kell menni :)
2014. máj. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ja és a csíkozáshoz: nem csak utcai cipő csíkozhatja össze, hanem bármi más is, hacsak nem zokniban jártok otthon... nekem a papucsom is húzza rajta maga után szépen a csíkokat, pedig annak tiszta a talpa :(
2014. máj. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
És úgy fel fog neked púposodni mint állat, ugyanis a cipőtalptól, hótól esőtől, állandóan nedves lesz.
2014. máj. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Létezik impregnált változat is. Na meg mire eljutunk a lakásig, félig megszárad a cipő... ha nem teljesen.
2014. máj. 10. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!