Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Szerintetek mennyit lehet...

Nagyné Rony kérdése:

Szerintetek mennyit lehet elkérni egy 95 m2 lakás takarításáért: ablak, törölgetés, padló stb?

Figyelt kérdés
2012. aug. 30. 21:50
 1/4 anonim ***** válasza:
felmosás porszívózás,ablakpucolás,portörlés+mellékhelyiség,konyha ...így gondoltad?mert ez így bőven 1 egésznapos meló is lehet,vagy 2 is...szerintem 20ezret simán!...bár attól függ,hogy mehetsz.e máskor is takarítani,vagy csak 1 alkalom....ha csak 1 alkalom,akkor 20at minimum...
2012. aug. 30. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nekem volt 91m2-es lakásom, 4 szoba hagyományos parkettás csak kézzel két sorral engedtem felmosni, semmi lustafa stb.


Volt benne 11 1,5m2-es ablak és két nagy erkély ajtó.


Ez 8 órás munka

2012. aug. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Még valami :


Ha nekem valaki az első nap a munka felével végzett volna, megköszönöm és nem kell már holnap jönni.


Most 150m2-es kertes házunk van itt is rengeteg ablak. Ez már 2x8órás munka óránként 1000.-ft -ért.


De ha te egy 95m2-es lakás takarításáért akarsz 20 ezret kérni, az nagy tulzás.

2012. aug. 31. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! Csak kíváncsi voltam az árakra, ugyanis nem én takarítok, hanem nekem van egy kiadó lakrész és azt kellett takarítani.

1500 Ft órabérben 2-en voltak és 30 ezret kértek mindezért.

2012. aug. 31. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!