Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Héra Decor (konyha-fürdőszoba)...

Héra Decor (konyha-fürdőszoba) festékből elég egy réteg, hogy szép és tartós legyen, vagy mindenképp kell kettő?

Figyelt kérdés

Segítség, festéshez értők! Ha a régi festéket nem tudom (szeretném) eltávolítani, glettel kijavítom a hibákat, az egészet lekenem fehér festékkel, utána elég egy réteg színes festék, hogy rendesen takarjon, vagy az alapozástól függetlenül kell kettő?


Köszönöm szépen a segítséget!


(igen, nő vagyok :D)


2014. máj. 11. 14:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha tudod, vakard le a régi festéket mindenképpen. Aztán kend át fehérre, homogénre. Ez lehet, hogy több réteg is lesz... majd erre viheted a színeset, ami lehet, hogy elég 1 rétegben is, de inkább 2-ő kell. Persze lehet, hogy sokkal jobb, vagy sokkal gázabb a helyzet a leírtaknál.


Egyébként én is ilyesmivel festettem a fürdőt, (fehér latexfesték) és nekem 2 réteg kellett, de elviselne még 1-et.


Egyébként maga a festés nem nagy kunszt, az előkészület, az alap a lényeg.

2014. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, végül két réteg fehér alap került a régi festékre, arra egy réteg ebből a Hérából és szerencsére gyönyörűen fed :)
2014. máj. 23. 23:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!