Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen sorrendben és hogy...

Milyen sorrendben és hogy érdemes az alábbiakat megvalósítani? Fürdőszoba, konyha

Figyelt kérdés
Üdv! A fürdőszobába akarunk fali szárítót, viszont ha jól tudom nem árt mésszel kifesteni mert az páraáteresztő stb, nem fog penészesedni. Mellé néztem egy nyílászáró szellőzőt, mert műanyag ablakunk van, sajnos annyira jól zár hogy most volt penész probléma. Ha simán csak ráfestek mészfestékkel akkor nem lesz utána problémám? A szellőzőt is penész miatt csinálnám meg hát vizes ruhák ott száradnának! Közelében van egy 3 csövű fűtésrendszer, amire törülközőt lehet pl akasztani. A másik kérdés az, hogy fürdőből lehet-e átvinni úgy vízvezetéket, hogy a leendő konyhában is a fürdőben lévő csap mögött lenne a konyhai mosogató. Elosztót kell venni vagy mi a menete? Ha folyasztom a vizet egyik helyen akkor nem lesz addig a másikon? Köszönöm a segítségeteket!
2013. aug. 31. 23:25
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a festéshez tudnék hozzászólni. A mészfesték nem ugyanaz mint a mész, saját bőrömön tapasztaltam. A mészfesték diszperziós csak mésszel van keverve. A meszelés pedig sima oltott mésszel történik. AZ előbbi egyáltalán nem engedi szellőzni a falat, nálunk ugyanolyan penészes lett tőle, a sima oltott mésztől viszont 3 évig egy folt sem volt.. És persze ha most diszperzióssal van festve és arra meszelsz rá akkor ugyanúgy nem fog szellőzni a fal, le kell előtte kaparni/csiszolni.
2013. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!