Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Elektromos festék szóróval...

Adathor kérdése:

Elektromos festék szóróval szeretném a mennyezeten lévő dísz hungarocellt lefesteni! Meglehet ezt dönteni vagy csak függőleges falra lehet a készüléket használni?

Figyelt kérdés

Sajnos a leíráson lévő rajz tiltja adöntést

Csak gondoltam hátha van vki aki már használt ilyen festékszórót!



2014. máj. 12. 19:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Zárt helyiségben semmiképpen nem ajánlatos sehogysem (legalább is én ezt tapasztaltam). Kizárólag a szabadban, mert a permet szóródik. A készülék felszívó csövének meg folyamatosan a festékbe kell lógnia, ami a festéktartály megdöntésénél már nem biztosítható.
2014. máj. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan megdöntheted,és zárt helyen is használhatod ! :-)

Max a sapkánál,v tartály illesztésnél csöppenni fog.És figyelj,hogy döntésnél hamar "elfogy" a festék,mert nem éri el a búvárcső. VISELJ VÉDŐ MASZKOT !! ;-)

2014. máj. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat fogsz szívni, ráadásul úgy fogsz kinézni, mint akinek felrobbant a kezuében a festékes vödör.

Gurítsd át teddyvel, ugyanolyan jó lesz.

2014. máj. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs, de ha megoldod, hogy egy 90°-os fordítóval a bödön függőleges legyen, és a festékszóró meg a plafonra fújjon, lehet, hogy működni fog a ketyere. Ha nem, akor ragadj egy korongecsetet és mázold át azzal. Ha nem annyira rücskös, akkor gurigással.
2014. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!