Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » A felettünk lakó szomszéd jó...

A felettünk lakó szomszéd jó párszor leáztatott minket, aminek következtében a fűrészporos tapéta itt-ott megsárgult. Ezt valamiféle házi módszerrel el lehet tüntetni?

Figyelt kérdés

2014. máj. 18. 12:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

1. A kiszáradt foltot átfested WALLKYDdal.

2. Ha megszáradt, újrafested falfestékkel.

2014. máj. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 kunu lenke ***** válasza:
Szia az előttem szóló kollégának igaza van de kapni már folttakaró festéket is a Trilak gyártja!
2014. máj. 19. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm a válaszokat.:)
2014. máj. 20. 18:23
 4/26 A kérdező kommentje:
S valamiféle házi praktikát nem ismertek esetleg?
2014. máj. 22. 19:38
 5/26 anonim ***** válasza:
Sajna az ázásnyom igen agresszív holmi, a falra kent akrilfestéken úgy áteszi magát, mint a sicc. Szerintem ha lenne, akkor az csak valami hasonló agresszív módszer lenne, amivel nem biztos, hogy előrébb lennél. De ha megtudsz valamit, ami működik is, kérlek tudasd itt!
2014. máj. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Oké, rendben, bár egyenlőre még én is tanácstalan vagyok...:)
2014. máj. 23. 13:41
 7/26 A kérdező kommentje:
Kukoricakeményítő esetleg szódabikarbóna nem segíthetne az eltüntetéséhez?
2014. máj. 25. 16:15
 8/26 A kérdező kommentje:
De még olyat is találtam, hogy kenyérrel dörzsöljem át a falat...
2014. máj. 25. 16:24
 9/26 anonim ***** válasza:

A kenyérbeles cuccot falradírozásnak hívták, festés helyett alkalmazták, a felületen megtapadt por eltávolítására jó.

Eddigi pályafutásom tapasztalatai alapján: a kapirgálás, lemosás, ráolvasás egyre megy: másod- harmadnapra mindig kiüt az ázásnyom a friss festés alól.

A keményítő/szódabikarbóna új nekem.

Ha használtad és bevált, tedd közkinccsé, persze a recepttel együtt!:)

2014. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én sem merem nagyon használni sem a kukoricakeményítőt sem a szódabikarbónát, mert mi van akkor, ha még nagyobb bajt csinálok??:) Persze, ha megtudok majd valamit innen-onnan és sikerül majd valahogy eltávolítani a foltot, akkor majd megosztom veled hogy hogyan is történt mindez...:)
2014. máj. 30. 19:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!