Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Szobafestés mibe kerül?...

Szobafestés mibe kerül? Milyen festéket vegyek és milyet ne?

Figyelt kérdés

Van egy szoba egy ajtóval és egy nagy ablakkal. A belmagasság 2,6 m és az egyik szemközti falak szélessége 4,2 m, a másiké 3,3 m. A szoba 13,86 m3. Milyen festéket vegyek? A kisebb repedéseket mivel javítsam? Mennyibe kerülne lefesteni a szobát? Most 5+ évvel ezelőtt festett kék festék van a falon amit a poszterekről lehúzott celluxok nagyon elcsúnyítottak tehát nem lehet valami nagy minőségű. A mennyezet fehér. 7. emeleti panellakásról van szó. Az ócska nyílászárók miatt nagy a por. Még nem csináltam ilyet, de láttam hogyan kell. Szobafestőre nincs pénzem.


Köszönöm előre is a hozzászólásokat.



2014. jún. 13. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

1 db 16 literes Héra 5500 Ft, 2 kg széria glett 2000 ft, egy 12-es spakli, meg egy glettvas 2500 ft, finomabb rongyteddy 30 centis 1500 ft, teddiszár 1000 Ft, 10-cm- es szőrecset 500 ft. Kisteddi a radiátor mögé 1000 ft.


Kisebb repedésekhez, szöglyukakhoz sima szériaglett elég, de tokok és fal találkozásánál jobb a festhető sziló. Persze az plusz 2000 Ft kinyomópisztollyal.


A jó cellux kinyír bármilyen jó festéket, az nem azon múlik.

2014. jún. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Olcsó 2000 ft-os Tesco festéket ne vegyél. Az jó a kerti budiba. Nagyon gyengén takar vagy a kötőanyag hiányzik belőle és nagyon puha. A következő festés meg letépi. Persze ha a falad gyenge, akkor akár jó is lehet.
2014. jún. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

én ismerek festőt,aki kb 5ezer ft/napidíjjal dolgozik,és szépen,szóval tudom ajánlani,ha meggondolnád magad a házi festéssel kapcsolatban :)

06703274448

2014. jún. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!