Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » KÉRDÉS, hogy megvetemedhet-e...

KÉRDÉS, hogy megvetemedhet-e a fenyő ajtó a felületkezelés hiányában egy száraz helyiségben?

Figyelt kérdés
Beltéri fenyőajtó ajtólapja meg volt vetemedve amikor beépíttettem áprilisban. Én nő létemre mindenre gondoltam, csak arra nem, hogy vetemedés okozza a hibát. OBI nem vállalja a garanciális cserét vagy javítást azzal az indokkal, hogy az ajtó nem lett felületkezelve és valószínűleg ezért vetemedett meg. bizonyítani tudom, hogy vásárlás után történt a beépítés egy lakótelepi 8 emeleti igen száraz lakásba. KÉRDÉS, hogy megvetemedhet-e a fenyő ajtó a felületkezelés hiányában egy száraz helyiségben?

#vetemedés mitől van?
2014. jún. 15. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha rigófüttyös anyagból csinálták, azaz a fát nem szárították ki a gyártás előtt, akkor bizony megvetemedhet. Ráadásul az a tapasztalatom, hogy a fenyő még használat közben is deformálódik. Nálunk olyan volt, szintén felületkezelés nélkül, hogy az ajtó rendszeresen nyitva volt. A súlya elhúzta a toktól és gyalulni kellett, hogy be lehessen csukni. Azt persze nem hiszem el, hogy ez csak azért volt, mert még nem mázoltuk le.
2014. jún. 15. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!