Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Fürdőkád feljújításról (festés...

Fürdőkád feljújításról (festés) van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
15 éves cég végezné, 1.5 éves garanciával, 19 ezer Ft-ért. 72 óra a teljes száradási ideje.
2014. jún. 25. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
általában szállodák/hotelek szokták ezt csinálni ha nem akarod szétverni a fürdőt akkor simán megéri csak a felújítás
2014. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

12 éve kaptunk szolgálati lakásban laktunk egy ideig. Ott úgy nézett ki a kád, hogy konkrétan nem mertünk beleállni, leverve mindenfelé róla a festék, levakarhatatlan sárga csíkok. Vettem kádfestéket, és megcsináltam. Nem azt mondom, hogy nem lett minőségi különbség, de nem lett olyan sima, mint egy gyári kád.

Szerintem, ha szakember végzi a felújítást, biztosan jobban le tudja előtte csiszolni a felületet, meg egyenletesebben lefújni, mert gondolom, ők nem ecsettel állnak neki, mint én.

Ha akkor lett volna ilyen szolgáltatás, fizettem volna érte!

2014. jún. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
19 ezerért teljesen normális ár. Csak a festék vagy 4000 ft ebből. Zsíroldás, csiszolás, lakkozás, kiszállás...
2014. jún. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Egy kicsit nyugodtabban merek belevágni.
2014. jún. 26. 08:40
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerencsétlen, ha még számlát is ad, akkor a 3-4 órai munkával keres nettó 5 ezret (8 az anyag, benzin, 50%-a adó a maradék 11-nek), ami valljuk meg a mai világban nem túl nagy pénz.
2014. jún. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Ha valaki tisztítani akarja csak, akkor a 20 százalékos ecet csodákra képes!
2014. júl. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismerem én is az ecet jótékony hatását! Nem koszos, nem vízköves, hanem KOPOTT!
2014. júl. 8. 21:02
 8/9 anonim válasza:

6/7

A festést mi is tervezzük, ha neked sikerült, beszámolnál róla?

2014. júl. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Megtörtént a kádfestés, rumli nélkül. Nagyon szép lett. Lehet választani színt is, de én a fehérnél maradtam. Garanciát vállalnak rá. Súrolni nem szabad, ecetalapú tiszítószerrel lehet tisztítani.
2014. júl. 13. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!