Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Van egy nyaralóm, a WC időközö...

Van egy nyaralóm, a WC időközönként eldugul, majd a falnál - ahol a vezeték van "vezetve" - időközönként csöpög, de előfordul, hogy rendesen "átázik" a fal. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Télen a nyaraló elhagyatott volt, nem jártam ki. Minden le volt kapcsolva, nem volt használva semmi. Tavasszal mikor elkezdtem használni a WC-t észrevettem, hogy elkezdett a falnál - külső rész - először csöpögni, majd ázni.

Majd egy idő múlva... rá két napra, a WC-ből - lehúzás után - feljött a víz. Ekkor vettem duguláselhárítót illetve sósavat. A sósavat beleöntöttem, majd hagytam állni 8-10 órát. Utána beleöntöttem a duguláselhárítót. Ekkor minden jó volt, körül-belül egy hónapig. Utána megint elkezdett csöpögni, majd ázni. Öntöttem sósavat... megint jó volt... most viszont előjött megint ez a probléma. Mi lehet a gond? télen megfagyott a vezeték és megrepedt? ha meglenne repedve, akkor mindig folynia kellene, nem? nem csak bizonyos időközönként.


Válaszokat előre is köszönöm.



2014. júl. 6. 14:23
1 2
 11/12 TappancsMancs ***** válasza:
Ha nem volt tiszta még, az ázás az egy dolog és a dugulás egy másik. Szal ha a dugulást sikerül rendbe hozni házilag azzal az ázást nem tudod ugye megszüntetni, de annyival olcsóbban megúsztad és annyival előrébb vagy.
2014. júl. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Két napja nem ázik a fal illetve nem jön fel az "anyag"

érdekes. :D

2014. júl. 9. 22:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!