Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hogyan fessem a fűrészporos...

Hogyan fessem a fűrészporos tapétát foltmentesre?

Figyelt kérdés
A nappalinkban az egyik falat színesre festettem. Szisztematikusan egy négyzetnyi területet lefestettem (amennyire elég volt a henger által felvett festék), majd lefele haladtam, és ha kész volt jött a következő oszlop. Sajnos az lett az eredmény, hogy rácsos lett a fal, ahol ezek a négyzetek fedésbe kerültek. Szemből nem is igazán látszik, de a fal az ajtóra merőleges, szemben az ablak, és amint belép az ember szembe ötlik. Már 2x lefestettem, mindig ugyan ilyen eredménnyel. Még harmadjára is neki esnék, hátha. Mit tudnátok tanácsolni, hogy végül homogén felületet kapjak? Mit ronthatok el? Előre is köszönöm!

2014. júl. 15. 14:41
 1/1 Szűcs István3 válasza:

Én sima diszperzittel festettem egy korongecsettel.

És próbáld folyamatosan festeni.

2014. júl. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!