Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Hidromasszázsos tusoló! Pro...

Hidromasszázsos tusoló! Pro és kontra? Szeretnék vásárolni. Miért jó illetve miért nem?

Figyelt kérdés
2014. júl. 19. 08:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Pro: biztosan kellemes érzés, amikor masszíroz a víz.

Kontra: amit venni tervezel, az biztosan kínai gyártmány lesz, nem ragozom. A PRC is Kína.:) Ismerek pár embert, akinek van (kád vagy zuhany vagy mindkettő), de nem ismerek senkit, aki fél év múlva még használná a funkcióit. Szerintem hosszabb távon jobban járnál, ha inkább hagyományos, de jó minőségű zuhany-alkatrészeket választanál. (Grohe, Ravak, etc)

2014. júl. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Van, 5+ éve és használjuk is. És működik. Glass típus, kád ráépített zuhanykabinnal és panellel.
2014. júl. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

És hányszor használjátok a masszázs részét egy héten?

Nyilván amíg újdonság addig naponta masszíroztatom magam vele de utána szerintem csak sima tusként fog működni.

2014. júl. 20. 14:21
 4/5 anonim ***** válasza:

5x legalább egy héten. Kisgyerekünk van, ő a masszázs fúvókákkal zuhanyzik minden nap, ha fentről jön a víz, azt nem szereti. A fúvókák kétféle víznyomással működnek, ő értelemszerűen a kisebbet használja.

8 fúvóka van, tud csak az egyik 4, a másik 4 és mind egyszerre működni, illetve különböző vízerősséggel. A kádban is vannak fúvókák, azt másodszorra jobban meggondolnám, mert annak a használatára nincs időnk.

2014. júl. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2. voltam
2014. júl. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!