Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tesco márkájú, illetve Tescoba...

Tesco márkájú, illetve Tescoban vásárolható lazúr, zománcfestékek megfelelőek a felújításhoz? Vagy festékboltban vásároljak?

Figyelt kérdés
2014. aug. 7. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Attól függ mit akarsz felújítani.Én a trinátot és a supraluxot ajánlom.
2014. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy ki gyártotta. Ha a Trilak vagy Budalakk stb. akkor biztosan olyan minőségű, mint a saját dobozukban kiszerelt.
2014. aug. 7. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. aug. 7. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:
Én az OBI saját márkáját tudom ajánlani, próbáltam már a vékony lazúrt és a zománcot is. Zománcból külön ajánlom a 2in1-t, alapozás nélkül is szépen fed, elég sűrű, függőleges felületen sem folyik meg. (szivacshengerrel hordtam fel) és nagyon jó árban van.
2014. aug. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 istvansebok válasza:

A Tesco lazúrt használom (a dobozos fajtát) 2 éve a Supralux helyett a kerítésemre és az eddig próbáltak közül( Praktiker, Obi, Baumax) ez vált be a legjobban.

Én csak ajánlani tudom.

2014. aug. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Synesztro válasza:
26/F Festő vagyok. Higgyétek el, a Tescos festékek egyátalán nem rosszak, a gond a zsákbamacska velük. Nagyon ki kell fogni. Hogy egy példát mondjak: a legutóbbi tulaj odahozott 4 vödör beltérit, 3 gyönyörűen felhordható volt, szépen terült/fedett, a 4ik, meg be volt dög.lve, pedig a szav ideje ugyanaz volt mint a többinek. Ami már bajosabb, az az, hogy nagybátyámék kifogtak olyat, amit miután felkentem, ész nélkül el kezdett penészesedni, pedig az előtt szinte soha nem volt abban a helyiségben ilyen. Le kellett kaparnom, és javítani. A fára való termékeikkel, ahogy az előttem lévők is írták, főleg ha ők csak forgalmazzák, és a gyártó más, azzal biztos hogy nem szívsz rá. Nekem mondjuk a Supralux termékei a leghátborzongatóbbak.:S
2014. aug. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 nyisziati ***** válasza:
Én most festettem konyhabútort Baumaxban vett legolcsóbb zománccal, de elégedetlen vagyok vele. Vékony, nem takar, ehhez képest viszont lassan szárad és a végső keménysége is elmarad a Trinátétól. Idén sokat dolgoztam azzal munkahelyen és elégedett vagyok vele.
2014. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Én mondjuk csakis szakboltban vásárolnék.

Főként ha nagyobb felújítást tervezel. Tudod: a drágább néha olcsóbb.

2014. aug. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Synesztronak:

Látod, ez a gond: egyszer jó a festék, másszor nem. Ezért kell választani egy állandó minőségű festéket. Így nem esik pofára az ember.


Nem érdemes forintokon rágódni. A drágább nem véletlenül drágább.

Én nem vagyok festő, de tapasztalatom van azért elég sok.

2014. aug. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

35. éves festő vagyok..


Van ami jó a Tesco-s festékekben és van ami nem. De még ami jó is messze elmarad a festékboltban kapható MINŐSÉGINEK nevezhető termékektől.

Mind összetétel, mind pedig színtartósság alapján.


PL a falfestékek fehérsége messze van egy neves festékhez képest. Nem mindegy melyikben mennyi Titán-Dioxin. De az ÁR sem akkora mint a festék boltban.


Komprumiszumokkal lehet használni őket. Több házat kiestettem már velük, mert erre volt keret.


Használjátok bátran ha szűkös a keret.

2015. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!